Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

Konopišťská běžecká liga 2020

MENU
Konopišťská běžecká liga 2020

Datum: 15. dubna 2020 - 31. října 2020

Město: Konopiště

Upřesnění místa: konopišťský rybník

Organizátor: SK BENEŠOV ŽIJE SPORTEM z.s.

Liga, kdy si každý účastník (běžec nebo chodec) může změřit trať okolo Konopišťského rybníka sám, příp. mu to může změřit někdo z rodiny nebo kamarád/ka. Trať měří 2,65 km a startovat můžete kdekoliv. Tam bude i váš cíl. Směr běhu je v mapce u propozic.

A jak to pak funguje? Vyplníte on-line hlášení se svými údaji a čase na www.sport-reg.cz, u on-line registraci u tohoto závodu. Doporučujeme jít přes „Jednorázovou registraci“.

Svůj čas si můžete až 2x opravit. Nový zlepšený čas můžete poslat p. Pelikánovi na e-mail .

Startovné je 50,-Kč a je určeno na charitativní účely. Komu přesně částka poputuje, bude zveřejněno nejpozději v průběhu léta. Pravděpodobně to bude podobně jako u Benešovské Běžeckého Festivalu mladší osoba z okresu Benešov.

Celkem je vypsáno 9 kategorií u dospělých a 6 u mladších do 18 let. Nejde tak ani nyní o to vyhrát. Stupně vítězů budou stejně pomyslné, ale jako mít možnost se poměřit s dalšími sportovními parťáky v době, kdy se závodit nemůže. A až se pravidla uvolní, může to být i dobrý test před závodem. Ti méně ambiciózní to mohou brát jako výzvu pro zlepšení výkonnosti nebo start za zdravějším životním stylem. Mnozí dnes aktivní běžci začínali třeba „hecnutím“ kamaráda nebo sázkou a běh je tak chytil, že patří k pravidelným běžcům a mnohdy účastníkům akcí. Nejde tedy ani tak o umístění, ale zdravý organismus s lepší imunitou odolá dalším nástrahám.

Pořadatelé připravili na závěr pár cen do slosování mezi všemi účastníky a každý si bude moci na konci stáhnout svůj diplom ze závěrečných výsledků. Na začátku každého měsíce bude zveřejněno průběžné pořadí s časy na www.benesov-beh.cz a www.bbkbenesov.cz. Zde najdete také propozice k celé akci.