Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

Příměšťák v MUD* – Hledá se kolega!

MENU
Příměšťák v MUD* – Hledá se kolega!

Datum: 5 - 9. července 2021

Ulice: Malé nám. 74

Město: Benešov

Organizátor: Město Benešov

Přihlaste své děti na umělecké profesní dobrodružství. Než dojdeme k páteční slavnostní vernisáži, děti se seznámí s nejrůznějšími profesemi, které v muzeu mohou potkat a vyzkouší si, co takové profese obnáší.

Práce ve skupině, strategie, umění výběru, výroba grafiky, plakátů či pozvánek, mluvení před kamerou, vymyšlení výstavy, nebo uvádění návštěvníků do výstavních prostor. To a mnohem víc bude čekat vaše děti na příměšťáku v MUD!

Turnus jednoho táboru trvá od pondělí do pátku. Tábory jsou určené pro děti od 6 do 13 let.
Cena táboru za jedno dítě: 2500 Kč.
Sleva pro 2 a více dětí: rodinná sleva ve výši 200 Kč na přihlášku.

Tábory se budou konat ve třech turnusech:

  1. turnus: 5. 7. – 9. 7. 2021
  2. turnus: 2. 8. – 6. 8. 2021
  3. turnus: 16. 8. – 20. 8. 2021

Důležité informace
Předávání dětí bude probíhat na recepci Muzea umění a designu vždy od 7:30 do 8:00 a nazpět do domovů budou děti předávány od 16:30 do 17:00. První den rodiče předají organizátorkám kopii kartičky zdravotní pojišťovny a vyplněný formulář o bezinfekčnosti. Vybavení dítěte: batůžek, pláštěnka, plavky, osuška, opalovací krém, sluneční brýle, pokrývka hlavy, nádoba na pití, náhradní oblečení na dílny a volitelné kapesné. Naplněný batůžek si lze po dobu tábora nechat v dílně muzea.

Informace k platbě
Po vyplnění závazné přihlášky prosíme o uhrazení částky 2500 Kč.

pro 1. turnus nejpozději do 18. června
pro 2. turnus nejpozději do 23. července
pro 3. turnus nejpozději do 6. srpna

Pokud hlásíte 2 a více dětí na příměstské tábory MUD, nabízíme rodinnou slevu ve výši 200 Kč na přihlášku. Prosíme o platbu zvlášť na každé z dětí. ​Pokud by některé rodiny byly v komplikované finanční situaci, můžeme se individuálně domluvit na snížení ceny táboru. Dítě je závazně přihlášeno a termín rezervován až po připsání částky na účet 373 656 4339/0800, Česká spořitelna. Do platebního příkazu jako poznámku prosím uveďte jméno a příjmení dítěte a jako variabilní symbol uveďte prvních 6 čísel z rodného čísla dítěte. Odhlásit dítě z příměstského tábora MUD je možné pouze písemně, a to nejpozději 14 kalendářních dní před termínem nástupu. V tomto případě Vám bude zápisné vráceno v plné výši.

Platba zahrnuje výtvarný materiál a materiál na workshopy, příspěvek na odměnu hostům, 5× teplý oběd, 10× (2× denně) bohatá svačina a pitný režim, vstupy na koupaliště, vytištění materiálů na výstavu.