Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

Queenie Universum Tour 2021 – ZRUŠENO

MENU
Queenie Universum Tour 2021 – ZRUŠENO

Datum: 21. července 2021

Město: Konopiště

Organizátor: Q & I production s.r.o.

WWW: queenie.cz

„Pro Queenie mělo jít o úplně první vystoupení na Konopišti a velmi se na něj těšili. O to víc je jim líto, že se koncert nebude moct uskutečnit. Naneštěstí se vyskytly technické obtíže, které jsme nedokázali předvídat a které Queenie na této lokaci znemožňují předvést show v původně zamýšleném rozsahu. Po těžkém rozhodování se proto rozhodli koncert úplně zrušit. Všem, kdo si lístek zakoupili a na koncert se těšili, se tímto omlouváme a zároveň děkujeme všem fanouškům Queenie za pochopení,“ vysvětluje manažer kapely Martin Zoubek.
Diváci mohou u svých ticketérů požádat o vrácení vstupného, které jim bude vyplaceno v plné výši, nebo zakoupené vstupenky využít na kterýkoli z dalších koncertů UNIVERSUM Tour (nejbližší termín: 23. července, Praha, Křižíkova fontána). Diváci, kteří využijí vstupenku na jiný z koncertů, navíc obdrží voucher na konzumaci v hodnotě 100 Kč, který bude k vyzvednutí na pokladně u vstupu.

QUEENIE i letošní rok vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour zavítají 21.7. na Konopiště. Svůj veliký koncert na tomto krásném přírodním amfiteátru kapela uskuteční vůbec poprvé.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do třinácti českých měst. Velký zájem o kapelu vzbudily již předchozí dva ročníky tour Pod širým nebem, proto i s ohledem na omezenou kapacitu letošních koncertů doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.   

Díky dlouhé koncertní pauze se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem ladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při vstupu do areálu koncertu. „Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, abyste si koncerty užili. Nechte se vtáhnout do našeho Universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná včetně cateringu. Ochutnáte nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho.

A samozřejmě se můžete těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show. V neposlední řadě vás čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijete pouze na živém koncertě.

  • Otevření areálu: 18:30
  • Začátek koncertu: 20:00
  • Koncert se odehraje za každého počasí.
  • V případě zrušení akce bude vstupné vráceno v plné výši.