Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

Zábavná stezka s čarodějnicí Matyldou

MENU
Zábavná stezka s čarodějnicí Matyldou

Datum: 6 - 22. listopadu 2020

Město: Konopiště

Organizátor: Mateřské centrum Hvězdička, z.s.

Vyrazte s dětmi na vzduch do Konopišťského parku. S Hvězdičkou jsme tam pro vás připravili zábavnou stezku s překvapením. Průvodkyní vám při ní bude čarodějnice Matylda. Jak to bude celé probíhat a jaké zásady je třeba dodržovat, si přečtete v následujících řádcích.

Zábavná stezka bude V PROVOZU od soboty 6. 11. do neděle 29. 11. V těchto dnech si ji můžete projít kdykoliv – doslova 24 hodin denně. START je u dřevěného medvěda, který je na rozcestí vedle letního amfiteátru. Odsud se vydejte po směru hodinových ručiček kolem rybníka, cesta je značena fáborkami. Délka trasy je cca 3 km. Po cestě budete plnit zábavné ÚKOLY (čarodějnické dovednosti). Stanoviště označují 2 fáborky. Stanovišť s úkoly je celkem 9. Dětem zde přečtěte zadání, a když děti úkol splní, vraťte předměty na své místo. V CÍLI v altánku u zámku pod číslem 10 děti najdou odměnu (malé překvapení). DŮLEŽITÉ – Zapište jména dětí nebo ony se podepíší do kouzelného sešitu, ať máme přehled, kolik vás už stezku absolvovalo. Odměna pro 1 dítě je složena za 3 menších odměn – vezměte si od každé jednu).

Na co prosím nezapomeňte:

  • Stezka je určená pro individuální zábavu, nejde o hromadnou akci. Proto, prosíme, snažte se chodit s dětmi jen v úzkém kruhu rodiny. Pokud by se mohlo stát, že se na startu, v průběhu či v cíli setkáte s jinou skupinkou, počkejte, až odejdou a místo se pro vás po nich uvolní. Nezapomeňte na roušky, rozestupy a desinfekci rukou (ta je na vás – na místě desinfekce nebude).
  • Myslete na to, že stezka je tu i pro naše další malé kamarády, takže odměnu si berte jen jednu pro každé dítě (myšleno komplet odměn složený ze 3 menších), aby zbylo i na ostatní. Předměty, které použijete na stanovištích, vracejte zpět na původní místo.
  • Pokud byste si s něčím nevěděli rady nebo nás chtěli upozornit, že odměny docházejí, nebo že stezka je někde poškozená (což bychom si nepřáli), zavolejte Martině na tel. 739 636 981.

Budeme moc rádi, když si s dětmi stezku užijete. Největší radost bude mít samozřejmě čarodějnice Matylda, protože ta je móóc smutná, že letos nemohla na halloweenský lampiónový průvod, teď si i ona s vámi bude moci užít podzimní radovánky. Když vyrazíte v podvečer, využijete i lampióny. Jestli nás chcete potěšit, napište nám, jak se vám tento nápad i samotná stezka líbí. A taky posílejte fotky.