Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

Hotel Atlas

MENU

Hotel Atlas je díky své poloze a skvělým službám vyhledávaným ubytováním jak  firemní tak soukromou klientelou. Celý interiér včetně všech hotelových pokojů prošel v roce 2019 velmi citlivou a vkusnou rekonstrukcí. Budete příjemně překvapení vysokým standardem a kvalitou služeb.

Hotel Atlas je ideálním výchozím bodem pro poznávací turistiku v nádherné lokalitě Posázaví. Tradiční turistická oblast na jih od Prahy nabízí spojení krásné přírody, historických památek a aktivního odpočinku v okolí řeky Sázavy. Hotel svou polohou téměř v centru města Benešov hostům umožňuje být stále v centru kulturního dění i v těsné blízkosti významných památek, jako jsou zámek Konopiště, zámek Jemniště nebo hrad  Český Šternberk. Oblast je vyhlášená také pestrou nabídkou cyklistických tras. Pro cyklisty má hotel zázemí na úschovu kol a drobné opravy včetně bohaté inspirace na výlety po okolí v podobě vlastních a prověřených cyklomap s okruhy různých délek i obtížností.

Kromě ubytování naleznete v hotelu Atlas salonek na školení či jiné akce s kapacitou do 20 osob, dále lobby bar s kapacitou do 60-ti osob ideální na firemní i soukromé večírky, maturitní večírky apod.., kosmeticky salon a nové také airsoftové indoor hřiště v atraktivních suterénních prostorech  hotelu / CQB Atlas ArmedKing.