Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

Hotel Konopiště Nová Myslivna

MENU

Celý areál Hotelu Konopiště je situován v přírodě 500 metrů od zámku Konopiště, na jedné straně lemován lesem, na druhé potokem. Pro děti máme vybudované dětské hřiště, dospělí si zde najdou svůj koutek k relaxaci či si s dětmi mohou zahrát stolní tenis, badminton, zahradní šachy, diskgolf, kroket, petanque…nebo si půjčit koloběžky, šlapací čtyřkolky a projet se po zámeckém parku a okolí. Hosté hotelu mohou zdarma také navštívit Muzeum historických motocyklů, které se nachází v sousední budově Penzionu Konopiště, který nabízí ubytování v 6 apartmánech čtyřhvězdičkového standardu.

Hotel má celkem 27 pokojů a 78 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, fén a připojení k WiFi. V ceně ubytování je samozřejmě snídaně formou bufetu a parkování před budovou hlídané kamerovým systémem.

Součástí hotelu je architektonicky zajímavá restaurace nabízející speciality české a mezinárodní kuchyně a možností pořádání svateb, plesů, rautů, školení firemních večírku apod. Restaurace Nová Myslivna pojme až 320 sedících hostů + 128 hostů terasy, a je tak vhodná pro pořádání velkých akcí.