Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

Pension Konopiště

MENU

Romantika, rodinná relaxace, ale i krátkodobý pobyt pro podnikatele v srdci České republiky, 20 minut autem od Prahy, uprostřed nádherné přírody, v podzámčí nejkrásnějšího středočeského zámku Konopiště – to vše nabízí Pension Konopiště ****.

Pension se nachází v budově muzea motocyklů a originálně kloubí historický charakter lokality (podzámčí zámku Konopiště) a největšího českého motocyklového muzea. Snídaňová místnost se nachází v prosklené místnosti přímo mezi vystavenými motocyklovými exponáty.

Každé z šesti apartmánů pensionu má svůj charakter, barvu a duši. Všechny apartmány jsou vybaveny televizí, minibarem, trezorem. Dva apartmány mají diskrétní vstup mimo recepci, další dva apartmány jsou připraveny jako novomanželské s kvalitním vodním dvojlůžkem a tři apartmány jsou vybaveny kuchyní.

Přijměte naše pozvání na pikniky v přírodě – okolí hotelu je pro ně jako stvořené. V rozsáhlém konopišťském parku si určitě najdete koutek vhodný pro odpočinek na dece v trávě. Zapůjčíme Vám piknikový koš a naplníme ho, čím si jen budete přát! Rádi Vám poradíme s organizací svatby, svatební cesty, zásnub, firemního teambuildingu či jiné originální akce. Rovněž využijte naší půjčovny sportovního, atletického a turistického vybavení: atletický oštěp, petang, kroket, koloběžky, hůlky na nordic walking atd.