Informace pro obyvatele a návštěvníky
Informační centrum
MENU

S-centrum Benešov

MENU

Hotel S-centrum vyniká hlavně svou přátelskou atmosférou a kvalitními službami. Navštivte příjemnou restauraci s vynikající italskou kuchyní. Vyrábí si zde těstoviny dle vlastní receptury, pečou domácí chléb, pizzu Vám připraví před očima a upečou ji v peci na dubovém dříví. Posedět můžete na letní terase a děti si vyhrají v koutku. Aktivní odpočinek si tu vychutnáte opravdu naplno!

Sportovní areál S‑centra nabízí badminton, stolní tenis, fotbal, beachvolejbal, volejbal, nohejbal, spinning, posilovnu, lekce pilates i dalších cvičení. A tenis si můžete zahrát dokonce na 7 kurtech! Ve venkovním areálu najdete 3 nové antukové kurty, 2 kurty s kobercem a další 2 v kryté hale. Oblíbeným zpestřením volného času je hra bowling. Na 3 drahách ze 6 lze vysunout mantinely, aby měly lepší zážitek ze hry i děti. Svaly pak nechte odpočinout ve vířivce, finské sauně, páře se solnou tryskou a hvězdným nebem nebo při masážích. V létě je hostům k dispozici zdarma také venkovní bazén.

Hotel s 25 dvoulůžkovými a vícelůžkovými „rodinnými“ pokoji nabízí pobytové balíčky za skvělé ceny pro dámy, pro páry i pro rodiny s dětmi. Přijeďte si užít pohodovou dovolenou s přáteli, rodinou či teambuilding se svými kolegy. I na firemní akce jsou zde totiž skvěle připraveni. V S-centru máte vše pod jednou střechou. V nabídce jsou také zvýhodněné pobytové balíčky.

KONFERENCE

Malý sál – kapacita 20 – 30 osob (uspořádání: školní, divadelní)
Velký sál – kapacita 60 – 90 osob (uspořádání: školní, divadelní)
Sály jsou kvalitně ozvučeny, vybaveny projekcí a učebními pomůckami.